All stars...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All stars...

Just cool..enjoy yourself :)
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сваровски

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jessica Alba
Talant ~певица и актриса~
Talant ~певица и актриса~
Jessica Alba


Female
Брой мнения : 242
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 22.04.2007

Сваровски Empty
ПисанеЗаглавие: Сваровски   Сваровски Icon_minitimeСря Апр 25, 2007 5:20 pm

От тук можете да закупите бижута с камъни сваровски или просто кавмъчета,които да ползвате за украса на някоя дреха или да дадеде телефона си да бъде направен целия с камъчета.
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Eliza Dushku
Dizzy ~актриса~
Dizzy ~актриса~
Eliza Dushku


Брой мнения : 44
Age : 31
Registration date : 24.04.2007

Сваровски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сваровски   Сваровски Icon_minitimeНед Апр 29, 2007 9:22 pm

Елайза влезе в магазина и беше много притеснена от наближаващият и рожден ден тя искаше да изглежда приказно-затова огледа много добре сички бижута и се спря на едни обици и невероятно колие
Сваровски Cubic-zirconia-jewelry-necklace-crystal-earrings-huge-swarovski-1
Тогава тя запита момичето зад щанда:
-Може ли да погледна от близо тези невероятни бижута?
-Да, разбирасе - отвърна продавачката!И ги извади и внимателно ги подаде на актрисата.
-Ооо, невероятни са просто нямам думи !-каза Елайза докато ги пробваше -Ще ги взема!
-Добре - каза момичето-дайте само да ги опаковам-и тя ги взе ,след това внимателно и опакова в една синя торбичка.Подаде ги на Елайза и добави:В брой или с кредитна карта!?
-С карта-каза въодошевена актрисака, която си представяше от сега рождения си ден.
-Сваровски ви прави подарък моля бихте ли показали телефона си!
-А?Какво?-каза малко учудено Тру-да ето веднага!И тя показа мобилния си телефон
Сваровски News_18143_2_2005-11-255
-Хм...каза зачудено магазинерката!Елате след около час и той ще изглежда така Сваровски Tel-all
-и момичето показа една брошурка.
-Това ще е чудесно -каза Тру и остави телефона си,после взе бижутата и акза-след час ще бъда тук.
-Ще ви очаквам!-добаваи момичето зад щанда-Ще го получите със бели и червени камъни!
sunny sunny sunny
След час Елайза се върна в магазина и там я очакваше същото русо момиче.Тя и подаде бялата си ръка, а добронамерената прадавачка и подаде чисто новият и телефон.
-Заповядайте,дано ви хареса!
-Н е се безпокойте страхотен е!-каза Тру.
-Това е всичко, но може ли ... един автограф-каза малко притеснено тя.
-Да!Разбирасе!Само кажи, как се казваш?
-Джесика!-отсече много бързо продавачката.
-Добре-каза Елайза,която взе един лист и химикалка и старателно написа:"С много обич и уважение на Джесика от Елайза Душку!"След което се подписа и пак подаде лисчето.
-Благодаря ти много -каза с усмивка на лице Джесика и добави-Лек ден и пак заповедайте!
-Непременно!Дожиждане!-И актрисата излезе от магазина.
Върнете се в началото Go down
Сара Мишел Гелар
Dizzy ~актриса~
Dizzy ~актриса~
Сара Мишел Гелар


Female
Брой мнения : 79
Age : 33
Localisation : ...in Angel`s heart...
Registration date : 23.04.2007

Сваровски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сваровски   Сваровски Icon_minitimeПон Апр 30, 2007 12:52 am

Сара Мишел Гелар и Алисън Хъниган влязоха със смях и закачки в един от магизините на световно известната марка бижутерии "Сваровски".Търсеха пръстен за Фреди.Сара искаше да ги изненада когато се върнеше в къщи.
-Добре дошли в магазините "Сваровски"!-посрещана ги мило продавачката.-Какво ще желаете да ви покажа?
-Мъжки пръстени.-отговориха в хор момичетата.
-Разбирам.Какво ще кажете за този?
Сваровски 846394W240
-Уау,но не.Изцяло черно не ми се иска.-поклати глава блондинката.
-Добре тогава този:
Сваровски 869844W240
-Амии..страхотен е.
-По-добре да ви покажа и други.Вижте този:
Сваровски Am109_mens_white_gold_mystic_fire_topaz_diamond_ring_1 или пък
Сваровски Men--2-042206
-Последния!Той е!Определено!-възторжено възкликна момичето.
-Страхотен избор.Инструктиран е с камъни и стой прекрасно на мъжка ръка.-отсъди и магазинерката.
-Ще искам и това колие:
Сваровски Swarovski_sparklewing_rosa
-Веднага ще ви ги опаковам.-продавачката се върна почти веднага с една малка торбичка.-Честито!
-Благодаря!-усмихна се актрисата.
-Може ли само да ви помоля за нещо?-срамежливо се обади момичето.Двете приятелки се спогледаха.
-Да,разбира се.-обади се този път Алисън.
-Бъфи ще се съживи,нали?-попита още по-плахо момичето.
-Хммм...не мога да ти кажа,но има и такъв вариант.Ще видим.-смигна и Сара.В същия момент в магазина влязоха Каризма и Николас.-Хей,здравейте!
-Здравейте!-отвърна им в хор и екранната двойката.-Какво си купихте?
-Подарък на Фреди и колие за мен.-обясни кратко Саси.-Ами вие какво ще купувате?
-Пръстен на Треса.Искам да и покажа,че не съм забравил годишнината ни.Каризма ще ми помогне с избора.Ще се присъедините ли?
-Мнеее.Ще продължаваме с покупките.Ще се видим утре на снимачната площадка.Чао!-помахаха им и излязоха от магазина.
Върнете се в началото Go down
Jessica Alba
Talant ~певица и актриса~
Talant ~певица и актриса~
Jessica Alba


Female
Брой мнения : 242
Age : 31
Localisation : Somewhere I belong..
Registration date : 22.04.2007

Сваровски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сваровски   Сваровски Icon_minitimeВто Май 08, 2007 3:42 pm

Ванеса ъджънс влезе в магазина и още не бе пристъпила,когато хората започнаха да се извъртат и оглеждат...тя обаче бе избрала предния ден един чифт обици и един пръстен с тюркоаз и тръгна уверено към касата.
-Здравейте! изчурулика продавачката.
-Здрасти,помниш поръчката ми нали? поипат дружелюбно Неса
-О,да да.каза момичето и бързо изчезна някъде в стаичката зад касата и след малко се върна с невероятно красиво опакован пакетпи го поаде в ръцете на Ванеса и се спря изумена..
-О..госпожице,имате невероятно красиви,дълги пръсти,имам един невероятен ръстен,който ще ги направи нустоими!!възкликна момичето с малко нотка завист..
-Хайде,покажи ми го-каза весело и нетърпеливо Ван.
След миг продавачката донесе прекръсен пръстен с много извивки и заострен връх..
-Боже,от кога търся такъв! възкликна на свой ред Неса.
Взимам и него.
Неса плати и помаха на продавачката за чао..
Точно на входа най-неочаквано към нея се приближи галантен,добре изглеждащ младеж.Той и се поклони ниско и се изправи..очите им се срещнаха..
Внезапно Ванеса се сети че бе виждала този мъж и преди това,вероятно на снимачната площадка.Тя му се усмихна а той подаде изискано рък и се представи
-Скот Спийдман,приятно ми е.
-Сега се ситих,усмихна се тя,Ванеса Хъджънс..
-Ти нямаш нужда от представяне,всеки знае името ти
-О,мерси,каза поласкана Ванеса и погледна телефона си.
-Ето номера ми-каза актьорът от Подземен свят и Ванеса побърза да го запише..
-Сега трябва да ме извиниш,че имам неотложен ангажимент-извини се красавицата и му помаха.
-Да,да разбира се-усмихна й се той и също помаха.
Двамата се разделиха и Неса излезе от магзина забързана.
Върнете се в началото Go down
http://fencingcska.7.forumer.com
Sponsored content





Сваровски Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сваровски   Сваровски Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сваровски
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All stars... :: РП игра :: В магазина-
Идете на: